מי זאת ענבליתא?

image alt
נעים מאד אני ענבל מענבליתא. אני נשואה לשי (המכונה גם ממלא הנחשושים) ואמא של אלון. 

אני בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ובמקצועי אני מתכנתת. אחרי שעות רבות של משרד, מזגנים מקפיאים ופלורסנטים חיוורים, החלטתי בצעד אמיץ לעזוב את משרת ההייטק הנוחה ולהקים את ענבליתא.

הכול התחיל כשסבתא שלי נתנה לי את מכונת התפירה הישנה שלה, מכונה בת 50 שנה לפחות. מהרגע שהמכונה נכנסה לחיי התחלתי לתפור. תפרתי לאחים שלי, לחברות שלי, בכל פעם משהו אחר. כמו קונדיטורית שמחלקת את העוגות שהכינה, כך אני תפרתי ותפרתי. כשאלון הבן שלי נולד חיפשתי לו טקסטיל לחדר והתקשיתי למצוא את מה שאני אוהבת, אז החלטתי לתפור לו בעצמי. תפרתי לו סדינים וציפות תואמות, מגן ראש, משטח פעילות ושמיכות. 

לגיל 30, כל המשפחה המורחבת שלי קנו לי יחד מכונת תפירה חדשה, איכותית, חזקה ונוצצת. אף אחד עוד לא דמיין את ענבליתא באופק אבל בלי לשים לב זה היה הצעד הראשון.
מספר שנים אחר כך פתחתי את ענבליתא, והיום אני מעצבת ותופרת מתנות לידה לתינוקות קטנטנים.

אני יודעת שבעולם מתועש כמו שלנו, ועם שפע ההיצע בשוק, נשארה פינה קטנה ומיוחדת שתמיד יש לה מקום גדול בלב, נישה של מוצרים הנתפרים בעבודת יד. כל מוצר כזה תמיד מזכיר לי את הדודות והסבתות של פעם, שהיו תופרות וסורגות לנו הכול כשהיינו קטנים, אז כזה רק בעיצוב קצת יותר מודרני ובסטייל ;) 

את השילוב של פעם והיום, אני משלבת במוצרים שלי דרך שילובי הבדים האיכותיים, התפירה המוקפדת והחשיבה על הפרטים הקטנים. המוצרים של ענבליתא נועדו לשמח אימהות וקטנטנים, אם בתור מתנה מושקעת במיוחד או כפריט עיצובי ייחודי לחדר התינוקות. 

לכל שאלה או התייעצות אני נמצאת כאן ותמיד שמחה לעזור :)
ענבל 
x

#{title}

#{text}

#{price}