מדיניות אספקת המוצר/שירות:

הזמנה של מוצר הקיים במלאי, תסופק תוך 10 ימי עסקים (ימים א-ה, לא כולל חגים, מועדים ושבתונים), הזמנה מיוחדת, שנתפרת בהתאמה אישית תסופק תוך 21 ימי עסקים. (לא כולל ימי המשלוח).

שילוח המוצרים:

משלוח עם שליח עד הבית בעלות של 40 ₪. משלוח עד הבית מגיע תוך ימים מיום איסוף המשלוח ממני.

משלוח לנקודת איסוף הקרובה לבית הלקוח בעלות של 25 ₪. משלוח זה מתאים רק לאריזות קטנות (נחשושים וחבילות לידה לא יתאימו למשלוח) המשלוח מגיע לנקודת האיסוף תוך יום מיום איסוף החבילה ממני.

איסוף עצמי מגבעת שמואל או מצור יצחק ללא עלות. יש לציין איסוף בהערות ההזמנה ולתאם מראש. (כתובת ופרטי האיסוף ישלחו ללקוח בעת ההזמנה ובתיאום האיסוף מראש)

דמי המשלוח עשויים להשתנות מעת לעת ויעודכנו באתר בהתאם.אחריות מוצרים

כל המוצרים שלי נתפרים בקפידה ובאיכות גבוהה ויוצאים מהסטודיו כשהם ארוזים כמתנה באיכות הטובה ביותר, אם בכל זאת תרצו להחזיר או להחליף,

יש אפשרות לקבל זיכוי על מוצר שלא נעשה בו שימוש תוך 14 יום.
יש אפשרות להחליף פריט אשר לא נעשה בו שימוש, תוך חודש.
אין אפשרות להחליף/להחזיר פריט שנתפר בהזמנה אישית.

להחזרת המוצרים עליך ליצור קשר בטלפון 050-6540325. לאחר בירור פנייתך תצטרך להחזיר, על חשבונך, את המוצר לסטודיו ענבליתא בכתובת: נחל איילון 9 דירה 10 צור יצחק. לאחר החזרת המוצרים תזוכה במחיר ששילמת עבורם (לא כולל דמי משלוח ועלויות אחרות, באם היו), ובניכוי עלות ריבית חברת כרטיסי האשראי.הגבלת גיל

מכירה של מוצרים באתר מעל גיל 18 בלבד.תנאים לביטול עסקה

ניתן לבטל עסקה באם המוצר עוד לא סופק ונשלח ללקוח או באם נמצא פגם לא צפוי במוצר והלקוח בוחר בביטול העסקה.מדיניות פרטיות

הפרטים האישיים שנמסרו בעת ההזמנה, כמו גם פרטי רכישות עתידיות או כל מידע אחר, יישמרו במאגר המידע של ענבליתא. ענבליתא לא תעביר את פרטיך האישיים לאף גורם. למרות שעל פי חוק אינך חייב למסור לי את פרטיך האישיים, לא אוכל לטפל בהזמנתך אם לא אקבל אותם.

לכל שאלה, מוזמנים לפנות אלי בטלפון: 050-6540325, ענבל
x

#{title}

#{text}

#{price}